• banner1
 • banner3
 • banner2
 • боја ролери

  боја ролери

 • Боја ролери рамка

  Боја ролери рамка

 • Боја ролери покритие

  Боја ролери покритие

 • Paint Brush

  Paint Brush

 • Бојата фиока

  Бојата фиока

 • скреперна

  скреперна

 • коноп пиштол

  коноп пиштол

 • брусење блок

  брусење блок

 • продолжување Поле

  продолжување Поле

Затоа изберете HALL АЛАТКИ

Со повеќе од 7 години искуство во производство на високо квалитетни ролки и додатоци, за вашето задоволство е секогаш 100% загарантирана. Ningbo Yinzhou сала Алатки копродукции, Ltd има напредни опремата за производство и контрола на квалитетот. ние сме специјализирани за производство на ролери боја, боја четка, бојата рачни алатки, хардвер алатки и боја додаток.

Ние секогаш се придржуваат до "квалитет прво, сервисот, интегритет-базирани, континуирана иновација" цели на претпријатието, и постојано подобрување на квалитетот на производот и подобрување на конкурентноста на пазарот. Повелете посетете не и искрено се надевам да соработува со вас.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • 2017,06.06-06.18, присуствува на FERRO ФОРМА 2017 револуција алатки покажуваат во Билбао, Шпанија
  30/09/17

  2017,06.06-06.18, присуствува на FERRO ФОРМА 2 ...

  2017,06.06-06.18, присуствува на FERRO ФОРМА 2017 револуција алатки покажуваат во Билбао, Шпанија
  Прочитај повеќе

мислите за вашето време

WhatsApp Online Chat !