• banner1
 • banner3
 • banner2
 • rul bojë

  rul bojë

 • Paint Frame Roller

  Paint Frame Roller

 • Paint Roller Cover

  Paint Roller Cover

 • Paint brushave

  Paint brushave

 • Paint Tray

  Paint Tray

 • kruese

  kruese

 • caulking Gun

  caulking Gun

 • lëmues Block

  lëmues Block

 • extension pole

  extension pole

pse zgjedhin Hall Tools

Me mbi 7 vjet përvojë prodhimin e rollers cilësi të lartë dhe pajisje, kënaqësinë tuaj është gjithmonë 100% e garantuar. Ningbo Yinzhou Hall Tools Co, Ltd ka pajisje të avancuar e prodhimit dhe sistemit të kontrollit të cilësisë. Ne jemi të specializuar në prodhimin e rul bojë, furçë bojë, mjete dore bojë, mjetet e hardware dhe bojë accessory.

Ne gjithmonë t'i përmbahen "cilësisë së parë, shërbimi i parë, integritetit të bazuara, risi të vazhdueshme" objektivat e ndërmarrjes, dhe të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e produktit dhe të rritur konkurrencën në treg. Mirë se vini të na vizitoni dhe sinqerisht shpresojmë që të bashkëpunojnë me ju.

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • 2017,06.06-06.18, të marrë pjesë në Ferro FORMA 2017 Revolution Tools Trego në Bilbao, Spanjë
  30/09/17

  2017,06.06-06.18, të marrë pjesë në Ferro Forma 2 ...

  2017,06.06-06.18, të marrë pjesë në Ferro FORMA 2017 Revolution Tools Trego në Bilbao, Spanjë
  Lexo më shumë

mendoj për kohën tuaj

WhatsApp Online Chat !